single post

פיתוח מכונות

פיתוח מכונות מתחיל כרעיון העולה על ידי מהנדסים, הנדסאים אנשי שיווק כלכלנים רואה חשבון ועוד. כל אחד בתחומו תורם להצלחת המכונה ולשיווקה בארץ ובעולם. מיותר לציין כי בכל שנה מתווספות מכונות חדשות לשוק בכל תחומי התעשייה, במפעלים העוסקים בפיתוח מכונות יש צוות חשיבה שתפקידו לחפש ולייצר מכונות חדשות. הכירו את חברת GMS Technology. החברה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום פיתוח המכונות.

פיתוח מכונות – ארבעה תחומי ידע עיקריים:
1) תורת הבקרה – תחום ידע המתבסס על מערכות לינאריות ומשוואות דיפרנציאליות רגילות וחלקיות. תורת הבקרה היא תחום הנדסי בפני עצמו אשר דרוש לצורך תכן ביצועי של המכונה, שליטה ופיקוד על תפעולה, מניעת כשל לוגי ומניעת תגובות דינאמיות לא רצויות.

2) תרמודינמיקה ומעבר חום – תחום ידע אשר תורם להבנת ההתנהגות התרמית של המכונה, ומניעת כשלון פעולתה עקב התחממות יתר או התקררות. במקרים מסוימים, התהליך שמבצעת המכונה הוא במהותו תהליך תרמי, הוא למשל במכונת חיתוך, הלחמה, ריתוך וכדו, שם חישובי תרמודינמיקה או מעבר חום הם מהותיים לצורך ביצוע הפעולה שהמכונה נועדה לבצע.

3) חוזק חומרים והנדסת חומרים – אנשים רבים אינם יודעים שתחום הנדסת החומרים הוא תחום ידע אליו עובדים מהנדסי מכונות רבים בנוסף למהנדסי חומרים וכימאים. כאשר מדובר על פיתוח מכונות או מוצרים מכאניים, בדרך כלל המהנדס מעוניין למצוא חומרים בעלי תכונות מכניות אופטימאליות כמו קושי, חוזק מתיחה, חוזק לחיצה, מעבר חום, מוליכות תרמית וכדו.

4) תכן – תכן (בניגוד לתכנון) הוא פיתוח הנדסי וגיאומטרי של המערכת כולה. מהנדסי מכונות העוסקים בתכן נקראים מהנדסי תכן, (או לפעמים מהנדסי מכניקה וכו). תכן מכני נעשה על ידי שימוש בתוכנות תכן הנדסיות כמו סוליד וורקס, סימטרון, אוטו קאד ועוד. בעבר התכן היה נעשה על גבי נייר שרטוט, בעזרת כלים פשוטים. כיום ישנם כלי סימולציה ממוחשבים, תוכנות אלמנטים סופיים, הדמיות בתלת מימד ועוד.

תהליך מרתק באמצעות חברה מנוסה וותיקה לפיתוח מכונות

פיתוח מכונות הוא תחום מעניין ומרתק התהליך לפיתוח המכונות נכנס להילוך גבוה מיד עם ההחלטה שאב הטיפוס מושלם ואין צורך בשיפורים ותיקונים. בעת תכנון מכונות ופיתוחן יש לקחת בחשבון מספר שיקולים: היבטים שונים אשר יובילו לכדי התוצאה הרצויה.

כדי שהמכונה שלכם תשיג את יעדה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברתGMS Technology. צוות העובדים שלנו מספק מוצר איכותי אשר עומד בתקנים המחמירים ביותר. זאת, תוך מענה על דרישות הלקוח.

לפתח מכונות
חודשים רבים שאתם עמלים על הקמה של בית עסק חדש, על כל המשתמע מכך. אבל כדי להגיע למצב שבו אתם מצליחים להקים פס ייצור מושלם אשר עומד בכל הציפיות, צריך לתת את מירב תשומת הלב להקמה ולבנייה של מכונות הייצור עצמן. זוהי המשימה המרכזית של מנהלי הפיתוח בחברה, והם חייבים להעלות על הכתב את כל הדרישות המקצועיות כדי לבצע פיתוח מכונות בסטנדרט גבוה במיוחד. תהליך הייצור יכול לקחת חודשים ארוכים, עם התאמות ושינויים רבים, כך שאתם צריכים להיות סבלניים ואחראים מספיק כדי לתקשר עם צוות היצור בצורה פתוחה על כל בעיה. אנחנו בחברת GMS נלווה אתכם לאורך שלבי פיתוח מכונות בהתאם לדרישות שלכם וניצור סטנדרט ללא פשרות לטובת המפעל שלכם.

עבודת פיתוח מכונות ליצירת פס הייצור המושלם
עבודה על פיתוח מכונות לתעשייה היא עבודה שמתחילה קודם כל בשולחן השרטוטים. לכל מכונה יש תפקיד מקצועי מוגדר, אשר מקדם את תהליך ייצור עוד צעד אחד בדרך אל המטרה הסופית. מה שאומר שכאשר אתם מסתכלים על התכנון והפיתוח של המכונה עצמה, חשוב להבין לעומק מה הוא השימוש במכונה ואיך פעולות קטנות לאורך הדרך ישדרגו את תהליך הייצור כולו. כמו כן, יש מקום לחשיבה על שיקולי עלות מול תועלת גם בטווח הארוך. למשל על ידי הסתכלות על צריכת החשמל הכללית של המכונה. ואחר כך תיצרו מפעל שמאפשר לכם לשמור על רווחיות ועדיין ליצור את המכונות הטובות ביותר שאתם יכולים לבקש לעצמכם.

תפקיד צוות פיתוח מכונות
התפקיד המרכזי של אנשי צוות הפיתוח, הוא ליצור את הגשר שבין הדרישות שלכם ובין המציאות בשטח. לא תמיד מדובר על תהליך פיתוח קל, במיוחד כאשר מדובר על מוצרים חדשניים. ולכן אנשי הפיתוח נדרשים לחשיבה יצירתית ברמה מקצועית וליכולות התאמה גבוהות במיוחד לכל לקוח. הכישורים הללו, הם בדיוק הקישורים של אנשי הצוות המקצועיים שלנו בחברת GMS והם הסיבה שבגללה אנו מסוגלים ליצור תהליכי פיתוח מכונות מתקדמים במיוחד. אז אל תהססו לפנות אל צוות החברה כדי לקבל את הפתרונות הנכונים ביותר לעסק שלכם.

עמודי האתר
SOCIAL SHARE