מי אנחנו בעצם ?

כמה פרטים מעניינים על GMS טכנולוגיות

מאז שנת 2005 אנחנו ב-GMS טכנולוגיות מספקים וכל מה שהמפעל שלכם צריך על מנת לעבוד בתפוקה מלאה וביעילות. נשמח לסייע לכם עם שירותי ייצור במיקור חוץ, אחזקת מכונות ומפעלים, סיוע בתכנון, ייבוא וייצור מכונות וקווי ייצור, פרויקטים של העתקה, בינוי ושיפוץ מפעלים וכן השכרת עובדי אחזקה לתעשייה.

התמחות ומיקוד במפעלים​​

גם אנחנו מפעל יצרני – אנחנו מבינים את הצרכים של מפעלי תעשייה יותר מכל אחד אחר. לכן בכל פרויקט אליו אנו ניגשים נבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, מתוך ניסיון גדול וכאילו שהיה זה הפרויקט שלנו – לא ננוח עד שהתוצאה תהיה בהתאם לתכנון המקדים!

שירות מעולה​

כשאנו מעניקים שירותי אחזקה וכח אדם במפעלים אנו מבינים שתפקידנו במערך המפעל לא פחות חשוב מצוות ההנהלה והעובדים. בכל תקלה נפעל להחזרת הייצור לפעילות במהירות שיא, תוך מתן מענה שוטף ובשאיפה לצמצם נזקים ככל הניתן.

מסיימים את העבודה​

כשאתם עובדים עם GMS טכנולוגיות אתם חשופים לכל הידע שלנו. אצלנו תמצאו מגוון רחב של אנשי מקצוע שיסייעו בפיתוח פתרונות יצירתיים ואיכותיים בהתאם לתקציב ומתוך רצון לענות ביעילות המקסימלית על צרכי המפעל שלכם.

זמינות גבוהה​

מתוקף היותנו זרוע הגיבוי והאחזקה של עשרות מפעלים בישראל, צוות האחזקה של GMS זמין סביב השעון לכל תקלה שעולה. אנו מבצעים, ע"פ הסיכום מולכם, שירות בהתאמה מלאה לצרכים שלכם לרבות זמינות מקסימלית ותוך מהירות הגעה קצרה ככל הניתן.

עמידה בזמנים ועדכון​

בכל פרויקט אחזקה, ייצור או תפעול מערכות נפעל במלוא השקיפות מולכם ליצירת מנגנוני עבודה יעילים ועל מנת לשמור אתכם בלוח הזמנים הרצוי. כשאנחנו עובדים אתכם אנחנו חלק ממערך הייצור והאחזקה שלכם וברגע שמתחילים לעבוד יחד- האינטרסים שלכם הופכים לאינטרסים שלנו.

פתרונות יצירתיים ועמידה באתגרים​

GMS טכנולוגיות מחויבת לפעול בכל פרויקט לפי סטנדרטים מחמירים, תקני איכות ורגולציות שיביאו לייצור בתנאים נאותים. תוך כדי הפרויקט ואחרי שהוא מסתיים אנו פועלים להשאיר אחרינו סביבת עבודה נקייה מתוך אחריות לתואות העבודה שלנו ומתוך מודעות לצרכיםשלכם כמפעל יצרני.

מפעלים שעובדים איתנו

המלצות של לקוחותינו

מה הם אומרים

הצוות שלנו

GMS טכנולוגיות קיימת כבר 20 שנים, יש לנו נסיון רב בייצור ותחזוקה ועזרנו למאות מפעלים

דימה ביביק

סמנכ"ל תפעול​ ניסיון של למעלה מ18 שנים ומציאת פתרונות מעולים

פארס עבד

מנכ"ל ובעלים נסיון של למעלה מ-15 שנים ומציאת פתרונות מעולים

אמיר נסראדלין

סמנכ"ל מחלקת עיבוד שבבי​ ניסיון של למעלה מ18 שנים ומציאת פתרונות מעולים

מחלקות מסגרות

עובד

הסבר קצר

עובד

הסבר קצר

עובד

הסבר קצר