single post

צינורות פלסטיק

צינורות פלסטיק איכותיים לטובת תהליכי הייצור שלהם. בזכות יתרונותיהם הרבים של החומרים הפלסטיים השונים (שעליהם נפרט בהמשך), צינורות פלסטיק מספקים לתעשיינים אפשרות לעבודה בתנאים הכרחיים של עמידות, גמישות בתנאי השימוש, ובטיחות לאורך זמן. הכירו את חברת GMS Technology החברה שתספק עבורך את הסחורה האיכותית ביותר.

צינורות פלסטיק – ממה הם מורכבים ומהם יתרונותיהם?
כאשר מדברים על חומר הפלסטיק מתייחסים למעשה למגוון רחב של חומרים סינתטיים וחצי סינתטיים שונים – כלומר, חומרים שאינם קיימים באופן טבעי בטבע אלא יוצרו באופן מלאכותי על ידי אדם. העובדה שחומרים אלו מיוצרים על ידי האדם מאפשרת לנו להקנות להם תכונות ואיכויות התואמים את הצרכים והדרישות של האנושות באותה תקופה. כך למשל, חומרי הפלסטיק ניחנים בגמישות רבה, שכן ניתן להעניק להם צורות שונות בעזרת חימום והפעלת לחץ בכלים פשוטים ונגישים. החומר הפלסטי הסינתטי הראשון הומצא בתחילת המאה ה-19, ומאז הוא הפך לחומר הגלם הנפוץ ביותר בתעשייה.

פלסטיק הפך לחומר הגלם המוביל בייצור צינורות לתעשייה בזכות יתרונותיו הרבים. מדובר בחומר קל משקל (בעיקר בהשוואה לצינורות מתכת), עמיד לאורך זמן, זול ומשתלם, זמין (שכן הוא מופק כתוצר לוואי של תעשיית הנפט), ומעל הכל – גמיש בהתאמתו לשימושים שונים, שכן הוא ניתן לשינוי ועיצוב בהתאם לדרישות הלקוח. צינורות הפלסטיק מאפשרים לשנע ממקום למקום נוזלים תעשייתיים מבלי לחשוף אותם לאוויר, וכך לבודד אותם מהסביבה כאשר חשוב לשמור עליהם נקיים וכן לשמור על הסביבה נקייה כאשר מדובר בנוזלים מזהמים.​

חברת GMS Technology מתמחה בייצור צינורות פלסטיק איכותיים ונמנית עם החברות המובילות בישראל בענף הגומי והפלסטיק. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים לרכב ולתעשייה, וכן מוצרי אספקה טכנית לענף התשתיות והבנייה. חברה זו הינה היבואנית והנציגה בישראל של מיטב מפעלי הגומי והפלסטיק ברחבי העולם ובישראל.

חברת GMS Technology מעניקה שירות אחזקה ותמיכה ללקוחותיה ביחס למגוון המוצרים הנמכרים על ידה הקבוצה נמצאת בקשר אישי ושוטף עם רוב המהנדסים והמתכננים המובילים בתחום ועורכת מדי שנה מספר סמינרים בחו"ל על מנת לדאוג לעדכונם של ספקי השירות והתכנון בארץ בדבר מגוון המוצרים החדשים והפתרונות הקיימים בתחום. זקוקים לפרטים נוספים? צרו אתנו קשר עוד היום.

צנרת פלסטיק
צנרת פלסטיק היא עוד מוצר שאתם צריכים עבור העסק? מחפשים חנות עם מוצרי פלסטיק למפעל שלכם? צריכים אביזרים משלימים לצנרת הפלסטיק החדשה שלכם? בחברת GMS Technology תוכלו למצוא מגוון של מוצרי פלסטיק ומוצרים נלווים לצנרת. החברה עוסקת בייצור, יבוא וגם בשיווק של מוצרים מחומרי גלם שונים ופועלת בפריסה ארצית בכל הארץ כשהיא משווקת את מיטב הסחורה למפעלים, אנשי מקצוע וגם למגזר הפרטי.

צנרת פלסטיק – מגוון יתרונות משמעותיים הקיימים לצנרת פלסטיק:
בכל הנוגע לתחום, לחומר הפלסטיק יתרונות רבים וגדולים העולים בכמה מידות על צינורות הברזל העתיקים. ראשית, בעוד שהאדמה בה שוכבת הצנרת עלולה לפגוע קשות במערכת הברזל וליצור בה חורים וסדקים, לפלסטיק יש עמידות גבוהה יותר בצורה משמעותית. בנוסף, במקרה שיש צורך בתיקונים או החלפות, עבודות הצנרת קלות ונוחות יותר ואין סיבה לבצע ריתוכים וכדומה כשם שצריך לעשות עם הברזל.

מערכות הפלסטיק נוחות לעבודה, גמישות מאוד ועל כן מתאימות את עצמן במהירות לתנאים והצרכים במקום, הם קלים לנשיאה מבחינה משקלית. התקנת מערכות מים עם צינורות פלסטיק לא לוקחת זמן רב ומאמצים עצומים כצנרת הברזל, וכיוצא באלה.

גם תיקון התקלות מהיר ויעיל. חלק מהכשלים והנזקים שכל צנרת pvc עלולה לחוות הם למשל חיבורים לקויים בין החלקים השונים של המערכת, חורים או איטום שנעשה בצורה רשלנית וחפצים חדים חיצוניים שיכולים לפגוע בצינורות כגון מסמרים, ברגים ועוד.

כיצד מאתרים את הנזילות? ברוב המקרים מחדירים מצלמה מיוחדת אל המערכת, מאתרים את המיקום המדויק שנפגע ויוצרים שם מן שכבה נוספת על גבי הצינור מצידו הפנימי.

שומרים על סטנדרט מקצועי גבוה לצנרת פלסטיק
זכרו כי על מנת לוודא כי הצנרת שברשותכם מספיק איכותית, חשוב יהיה לוודא כי אתם בוחרים בשירותיה של חברה אשר בעלת ניסיון בתחום. חשוב להבין כי תיקונה של צנרת הפלסטיק אמנם חשוב, אך ישנו צורך להקפיד גם על תחזוקה נאותה ורציפה של הצנרת. פעולה זו תעניק לכם את האפשרות להאריך את משך חייה של הצנרת ותבטיח את תפוקתה המקסימלית.

חברת GMS Technology תשמח לעמוד לשירותכם, לתרום מניסיונה העשיר ולהשלים עבורכם את התיקון במהירות ובמיומנות.

צינורות מפלסטיק
התקנת מוצרי פלסטיק בבית המגורים היא לא עניין כל כך בעייתי. אבל כאשר אתם מחפשים פתרונות למערכות תשתיות של עולם התעשייה, השימוש בפלסטיק יכול להיות מאתגר במידה מסוימת. רמות הלחץ שמופעלות על צינורות פלסטיק בתחום התעשייה הם כמעט בלתי אפשריות ואתם לא רוצים לקחת את הסיכון שמשהו השתבש לאורך הדרך והמפעל שלכם יספוג מכה קשה ואנושה. לכן, במשך שנים רבות מנהלים בתחום התעשייה התקשו למצוא את עצמם עושים שימוש במערכת צינורות פלסטיק, על מנת ליצור תנאי ניקוז מושלמים בתוך חלל הפנים של הנכס. היום, עם פיתוחן של מערכות טכנולוגיות מתקדמות, צינורות פלסטיק הופכים להיות הרבה יותר נפוצים והרבה יותר ויעילים מבחינת עלויות ההתקנה והתחזוקה לטווח הארוך. כך שבאמת לא מפתיע לגלות שיש יותר ויותר לקוחות של חברת GMS Technology אשר מבקשים לבצע התקנה של צינורות פלסטיק איכותיים.

איך לבחור צינורות פלסטיק למפעלים?
כדי לבחור צינורות פלסטיק להתקנה בתוך בית העסק שלכם אתם צריכים:

להכיר לעומק את המבנה של בית העסק, או לחילופין לעבוד עם מהנדסי המבנה והאדריכלים שאחראים על הפרוייקט, מנת להתאים את סוג הצנרת לתשתיות הקיימות.
לבחור צוות שיבצע את תהליך ייצור והתקנה של המערכת, ועל פי כל הסטנדרטים הכי מתקדמים שקיימים כיום בתחום התשתיות.
להשקיע ברכישת מוצרים עמידים וחזקים שיכולים לשאת את תפוקת העבודה הסטנדרטי בנכס שלכם לאורך שנים ארוכות כמעט ללא תקלות.
למצוא את האיזון המושלם בין עלות לבין איכות, תוך שאתם שומרים על תקציב החברה.
הצינור פלסטיק צריך להיות עמיד וגם איכותי
הדרך למצוא את האיזון המושלם ואת הרכישה של צינורות פלסטיק לעסק, עוברת בעיקר במציאת איזון בין עלויות לבין איכויות. התפקיד שלנו, אנשי חברת GMS להבטיח שאתם מצליחים לייצר סטנדרט ללא פשרות ולשמור על חלל הפנים של הנכס שלכם מאורגן ומסודר בצורה הכי טובה שיש. ולשם כך, אנו נעבוד עם הצוות הטוב ביותר ונשקיע את כל המשאבים שיש לנו כדי שתוכלו לקחת החלטות בראש שקט.

השלב המרכזי בתהליך ההקמה של כל מבנה, ובפרט בהקמה של מבנים לצרכי תעשייה הוא יצירת התשתיות של המבנה. ככל שמדובר על מבנה גדול ומורכב יותר, כך איכות התשתיות וכושר ההתמודדות עם הלחצים לאורך הזמן, היא משימה קריטית יותר. כלומר, עבודה שלכם, בתור האחראים על הפרויקט היא להבטיח שיש לכם תשתיות חזקות מספיק, שיכולות להתמודד עם המשימות במפעל בצורה הכי טובה שיש, לאורך שנים רבות. עם הטכנולוגיות שקיימות בשוק היום, גם ההתקנה של צנרת פלסטיק היא אפשרות שיכולה לעלות על הפרק, בשיחות עם אנשי הצוות המקצועיים של חברת GMS, במיוחד אם אתם רוצים ליצור מערכות שקל מאוד לתפעל.

האם ניתן לבצע התקנה של צנרת פלסטיק למפעלים?
כמו שאתם מצליחים להבין, היום אפשר בהחלט לבצע התקנה של צנרת פלסטיק בתנאים מסוימים, גם למפעלי תעשייה. אם בעבר זו הייתה תפיסה מאוד חדשנית (שלא לומר מסוכנת כמעט), יכולות הייצור של פלסטיק איכותי מאפשרות לכם כיום להביא לידי ביטוי את כל הדרישות המתבקשות ליצירת מערכות צנרת חזקות ואיתנות, על בסיס שימוש בפלסטיק איכותי. יש המון יתרונות לעבודה עם פלסטיק לטווח הארוך, אבל הברור והמקובל שבניהם הוא היכולת שלכם ליצור חלקי חילוף בעלויות נוחות ולשמור על תחזוקה שוטפת איכותית למוצר הכי חשוב של בית העסק שלכם. כך שאתם בהחלט רוצים לשקול בחיוב את האפשרות לבצע התקנה של צנרת פלסטיק, ויפה שעה אחת קודם.

כשיש מוצר איכותי של צנרת פלסטיק
למרות כל החששות, ובזכות עבודה מקצועית של צוותי התקנה מעולים, היום יש יותר ויותר בעלי עסקים שמבינים את היתרונות של צנרת פלסטיק בבית העסק. כשיש לכם יכולת לבחור את המוצר הטוב והאיכותי ביותר, וכשיש לכם את השירות של חברה בעלת שנים רבות של ניסיון בתחום ההתקנה של צינורות פלסטיק, אתם יודעים שיש לכם את הליווי הטוב ביותר שאפשר למצוא. ומהסיבה הזו בדיוק, הידע והניסיון של אנשי הצוות של חברת gms technology הוא ידע רב חשיבות שישרת אתכם בתהליכי קבלת ההחלטות לאורך הדרך.

עמודי האתר
SOCIAL SHARE